Germany | Finland | Saint Petersburg | Italy

                             

 

ПРЕДСТАВЛЯЄ ІНТЕРЕСИ УКРАЇНСЬКОЇ МОЛОДІ ЗА КОРДОНОМ           

Діти з Волновахи візьмуть участь у Форумі української молоді діаспори «Вінниця-2016»

22-27 серпня 2016 року до Вінниці з’їдеться українська молодь з багатьох країн світу для участі у Форумі української молоді діаспори «Вінниця-2016».

На Форум також запрошений дитячий колектив «Шарм» із Волноваського району, що на Донеччині. Для дітей запланована цікава екскурсія містом та знайомство з своїми однолітками з Вінниці, повідомляє Промінь Україна.

В рамках цього ж Форуму діти, які стали переможцями всеукраїнського конкурсу малюнків «Мир очима дітей», що проводився з ініціативи ГО «Промінь ІФ» та ГО «Промінь Волноваха» на офіційній частині відкриття , будуть нагороджені цінними подарунками від президента Світового Конгресу Українських Молодіжних Організацій  Мирослава Гочака та партнера форуму голови правління ГС "Промінь Україна" Дмитра Банаха.

Загалом, у ФУМД візьмуть участь учасники з близько 30 країн світу: Румунiï, Естонії, Греції, Литви, Латвії, Польщі, Канади, Аргентини, Казахстану, Чехiï, Нідерландiв, Іспанiï, Фінляндії, Словаччини, Угорщини, Сербiï, Португалії, Італії,  Франції, Молдови та ін.

Офіційна частина ФУМД – Річні збори СКУМО, проходитимуть у Вінниці 22-23 серпня. Урочисте відкриття відбудеться 22 серпня o 16.00 у Вінницькому академічному музично-драматичному театрі імені М.Садовського.

Організатором Форуму виступає Світовий Конгрес Українських Молодіжних Організацій за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Міністерства інформаційної політики України, Вінницької обласної державної адміністрації та Вінницької міської ради.

 

Last modified on 16/08/2016

Share this article

Login to post comments

Про СКУМО

Quas mattis tenetur illo suscipit, eleifend praesentium impedit! Dictum aliquam potenti arcu? Vel nemo consectetuer veritatis delectus excepturi magni dui

 

 

 

 

 

 

 

 

2016 SKUMO All Rights reserved.

Розробник сайту - ГО Світове Українство

Останні новини

Оформити підписку

Quas mattis tenetur illo suscipit, eleifend praesentium impedit!