Germany | Finland | Saint Petersburg | Italy

                             

 

ПРЕДСТАВЛЯЄ ІНТЕРЕСИ УКРАЇНСЬКОЇ МОЛОДІ ЗА КОРДОНОМ           

18 серпня в Мінмолодьспорту відбудеться прес-брифінг Форуму української молоді діаспори «Вінниця-2016»

18 серпня у Міністерстві молоді та спорту України відбудеться прес-брифінг з приводу Форуму української молоді діаспори «Вінниця-2016».

Участь у прес-брифінгу візьмуть заступник Міністра молоді та спорту України Олександр Ярема та президент Світового конгресу українських молодіжних організацій Мирослав Гочак.

В ході прес-брифінгу учасники представлять програму форуму, розкажуть про учасників з України та закордону, поділяться цікавими заходами, що проходитимуть в рамках форуму.

Початок брифінгу - о 12.00 год. (вул Еспланадна, 42. 2 поверх).

Додаткова інформація та акредитація - 289 9505, 068 240 2576.

Форум української молоді діаспори «Вінниця-2016» (ФУМД) проходитиме 22-27 серпня 2016 року у Вінниці.

Загалом, у форумі візьмуть участь учасники з близько 30 країн світу: Румунiï, Естонії, Греції, Литви, Латвії, Польщі, Канади, Аргентини, Казахстану, Чехiï, Нідерландiв, Іспанiï, Фінляндії, Словаччини, Угорщини, Сербiï, Португалії, Італії, Франції, Молдови, Російської Федерації та ін.

Організатором Форуму виступає Світовий Конгрес Українських Молодіжних Організацій за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Міністерства інформаційної політики України, Вінницької обласної державної адміністрації та Вінницької міської ради.

Last modified on 17/08/2016

Share this article

Login to post comments

Про СКУМО

Quas mattis tenetur illo suscipit, eleifend praesentium impedit! Dictum aliquam potenti arcu? Vel nemo consectetuer veritatis delectus excepturi magni dui

 

 

 

 

 

 

 

 

2016 SKUMO All Rights reserved.

Розробник сайту - ГО Світове Українство

Останні новини

Оформити підписку

Quas mattis tenetur illo suscipit, eleifend praesentium impedit!