Germany | Finland | Saint Petersburg | Italy

                             

 

ПРЕДСТАВЛЯЄ ІНТЕРЕСИ УКРАЇНСЬКОЇ МОЛОДІ ЗА КОРДОНОМ           

Президент СКУМО Мирослав Гочак зустрівся з міністром молоді та спорту України

9 лютого у рамках офіційного візиту в Україну президент Світового Конгресу Українських Молодіжних Організацій Мирослав Гочак провів зустріч з міністром молоді та спорту України Ігорем Ждановим. У зустрічі також взяли участь заступник міністра Олександр Ярема, перший заступник президента СКУМО Дмитро Лекарцев та радник президента СКУМО Ганна Крисюк.

Під час зустрічі президент СКУМО Мирослав Гочак презентував роботу організації за попередній рік, розповів про заходи та проекти у цьому році та попросив активного сприяння в організації та проведенні цьогорічного Форуму української молоді діаспори «Дніпро 2017».

Присутні обговорили питання підтримки української діаспори на державному рівні, організації Молодіжного табору в Україні та можливість запуску програми стажування молодих представників української діаспори в органах державної влади України.

Також учасники зустрічі висловили щирі слова вдячності міністерству за підтримку та сприяння у організації та презентації закордоном міжнародного соціального проекту «Діти просять миру», який реалізується за активної підтримки СКУМО, Міністерства закордонних справ України, Міністерства молоді та спорту України та депутатського корпусу.

На завершення зустрічі міністру подаровано дитячий Ангел миру, в рамках всеукраїнської акції «Дитячий Ангел миру у кожну родину».

 

Last modified on 11/02/2017

Share this article

Login to post comments

Про СКУМО

Quas mattis tenetur illo suscipit, eleifend praesentium impedit! Dictum aliquam potenti arcu? Vel nemo consectetuer veritatis delectus excepturi magni dui

 

 

 

 

 

 

 

 

2016 SKUMO All Rights reserved.

Розробник сайту - ГО Світове Українство

Останні новини

Оформити підписку

Quas mattis tenetur illo suscipit, eleifend praesentium impedit!