Germany | Finland | Saint Petersburg | Italy

                             

 

ПРЕДСТАВЛЯЄ ІНТЕРЕСИ УКРАЇНСЬКОЇ МОЛОДІ ЗА КОРДОНОМ           

Зустрiч з Ярославою Хортяні в Парламенті Угорщини

17 березня 2017 року в рамках Наради Світового Конґресу Українських Молодіжних Організацій у Будапешті в Парламенті Угорщини відбулась зустріч з Ярославою Хортяні речником української громади в угорському парламенті, президентом Европейського Конґресу Українців та першим заступником президента Світового Конгресу Українців.

Всі учасники мали можливість дізнатися про особливості роботи угорського парламенту, законодавство Угорщини яке забеспечує щоб представники автохтоних національних меншин обирали своїх речників-депутатів, про роботу в парламентських комітетах та можливість впливу національних меншин на прийняття рішень та схваленя відповідних законів. Нагадаємо що 24 листопада 2003 р. угорський парламент одноголосно прийняв резолюцію, якою Голодомор 1932-33 рр. визнано геноцидом українського народу.

Також була можливість поспілкуватись з помічником прем'єр міністра Угорщини і навіть привітались з самим прем'єр міністром Віктором Орбаном. Для учасників організовано оглядову екскурсію Парламентом Угорщини.

Опісля зустрічі перед стінами Парламенту усі долучились до міжнародної акції флеш-мобу #ТризубЦеУкраїна, ініційованого СКУМО та міжфракційним депутатським об“єднанням “Співпраця: Україна-Діаспора“.

Last modified on 24/03/2017

Share this article

Login to post comments

Про СКУМО

Quas mattis tenetur illo suscipit, eleifend praesentium impedit! Dictum aliquam potenti arcu? Vel nemo consectetuer veritatis delectus excepturi magni dui

 

 

 

 

 

 

 

 

2016 SKUMO All Rights reserved.

Розробник сайту - ГО Світове Українство

Останні новини

Оформити підписку

Quas mattis tenetur illo suscipit, eleifend praesentium impedit!