Germany | Finland | Saint Petersburg | Italy

ПРЕДСТАВЛЯЄ ІНТЕРЕСИ УКРАЇНСЬКОЇ МОЛОДІ ЗА КОРДОНОМ

На Тернопільщині пройшов V чемпіонат з футболу серед українських діаспорних команд. ВІДЕО

Українці Придністров'я виграли п'ятий Чемпіонат світу з футболу серед Українських діаспорних команд, який приймала Тернопільщина. Фінальний матч відбувся на центральному стадіоні Тернополя. За перемогу у турнірі зійшлися українські діаспоряни Придністров'я та білоруського міста Могильов.

На Тернопільщині з 18 по 21 травня проходив П’ятий чемпіонат з футболу серед українських діаспорних команд.

У цьогорічних змаганнях взяли участь шість команд: дві з Білорусі та по одній з Іспанії, Румунії, Молдови та Придністров’я. Команди грали у кількох населених пунктах Тернопільщини,

21 травня в Тернополі на міському стадіоні в фінальному матчі збірна українців Придністров'я виграла проти збірної команди українців Білорусі (м.Могильов) рахунком 3:0.

Третє місце зайняла збірна українців Білорусі (Лїда), четверте - Румунії, п’яте – Молдови і шосте – Іспанії.

Закриття і нагородження турніру відбулось на сцені Співочого поля.

Крім футбольного змагання для учасників такий турнір, це можливість побувати на Батьківщині. Для організаторів, серед іншого - показати єдність українців в усьому світі.