Germany | Finland | Saint Petersburg | Italy

                             

 

ПРЕДСТАВЛЯЄ ІНТЕРЕСИ УКРАЇНСЬКОЇ МОЛОДІ ЗА КОРДОНОМ           

Третій день Форуму української молоді діаспори

23 серпня третій день Форуму був найбільш насиченим за подіями.

Розпочався він на Фестивальному причалі (вул. Набережна Січеславська) – встановлення та реєстрація рекорду України щодо розпису найбільшого Прапора України петриківським розписом за технологією «батік».

Участь у заході візьмуть: міський голова Дніпра Борис Філатов, учасники Форуму української молоді діаспори, дніпряни. Захід приурочений до Дня Державного Прапора України.

Після цього Палаці студентів ДНУ пройшли дві важливі тематичні сесії на яких були обговорені важливі для України теми.
Перша сесія під назвою "Просування інформаційного змісту з діаспори в Україну і навпаки". Під час сесії спікерами виступили: Ганна Крисюк, генеральний редактор журналу "Bussines Woman" та сайту "Світове Українство", Дмитро Лекарцев, голова Ассоціації української молоді Молдови "Злагода", Равшан Тагієв, голова Ассамблеї національностей України та представник української діаспори у Іспанії , Андрій Якубув.

Наступна сесія мала назву " Розвіток молодіжної політик в діаспорі у діалозі співпраці з Україною". Спікерами були: заступник Міністра молоді та спорту України, Олександр Ярема, державний секретар з питань демографії, сімї, молоді та соціальної політикі Республикі Хорватія, Марін Стрмота, Президент Світового Конгресу Українських молодіжних Організацій, Мирослав Гочак, голова Ассоціації української молоді Литви "Зоря", Тарас Іванець та Шіндже Бамба, представник організації "International Youth Exchange of Japan"

Також в палаці студентів пройшло офіційне підписання угод про співпрацю між 28 громадськими молодіжними організаціями З України , української діаспори та міжфракційним об'єднанням "Співпраця:Україна-діаспора",

Паралельно на площі перед  Палацом проходив ярмарок організацій на якому представники  багатьох молодіжних організації з України та діаспори могли розповісти про себе.

Last modified on 08/10/2017

Share this article

Login to post comments

Про СКУМО

Світовий Конґрес Українських Молодіжних Організацій – кординаційна надбудова українських молодіжних організацій дiаспори. 

 

Створений 2013 р. на основі молодіжної комісії при Світовому Конґресу Українців, яка існувала від 1967 р.

 

 

 

 

 

Останні новини

Оформити підписку

Для отримання інформацій впишіть вашу електронну адресу: